A Travellerspoint blog

15.06.2010

Lennupäev.

storm 12 °C

Ehk see päev mööduski meil sujuvalt lendamise tähe all. Kõige pealt 14,5h Kuala-Lumpurist Londonisse, seal kaheksatunnine vahepaus ja siis mõni tund juba kodumaa pealinna.

Et mitte peale suhteliselt magamata ööd Londonis niisama kaheksa tundi lennujaamas passida, astusime Stanstead lennujaamas üsna suvalise liinibussi peale ning lasime end sõidutada lähimasse külasse 15 minuti bussisõidu kaugusel. Küla kusjuures oli väga kaunis - roheliste parkide ja vanade majadega väike inglise linnake. Tänavail kõndimas kepi ja kaabuga härrasmehed ja kostüümides prouad. Täitsa inglisepärane!

Päikesekiir ei lasknud aga juhust mööda, et kohalikus kaubanduskeskuses mängubussis aega parajaks teha. Lisaks poe mänguasjariiulite revideerimisele.

large_6IMG_2236.jpg

Tegelikult oligi mõnusam siseruumides viibida, kuna Inglismaa suvi, mis tervitas meid 12 kraadi, vihma ja tormituulega oli pikemateks jalutuskäikudeks suht ebameeldiv väljavaade.

Posted by PankuPanku 11:58 Archived in United Kingdom Tagged family_travel

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint