A Travellerspoint blog

08.07.2010

Eestimaa suvi - viimane sissekanne selles blogis :)

sunny 28 °C

Kodumaa tervitas meid auväärselt põhjala suvega. Esimesel nädalal oli 12-14 kraadiste ilmadega tarvis isegi elektriradiaatori abi, et endale inimväärset olemist korraldada.

large_0IMG_2271.jpg

Praeguseks on ilmataadi lahkus tunduvalt tõusnud ja ma olen tõenäoliselt üks vähestest, kes kuumalainest vaid rõõmu tunneb! Samuti on nüüd valmis koduaia maasikad, mida pikisilmi oodatud sai.

Esimene kodumaa nädal möödus sõprade ja pere külastamise tähe all. Nüüdseks on paar nädalat ka juba tööl käidud ning tegemist on olnud omajagu. Nagu vist iga emme, kes üle pika aja tööle tagasi läheb üsna hästi teab. Aga kohe-kohe on tulemas töökoha suvepäevad, mille pealkiri "Amazing Race" mööda Eestimaad ei jäta kahtlust, et tegemist saab olema vägeva ja vahva üritusega.

Pikka reisi kokku võttes aga on kummaline tunne. See aeg läks küll lennates. Ning tagasivaadates tundub kui väga hea unenägu :). Mida kuu edasi Taimaal, seda rohkem ma oskasin hinnata selle perioodi tähtsust oma elus.

Mingi hetk kevadel avastasin, et viimane kord pikemalt enda jaoks võetud aeg oli kümmekond aastat tagasi peale ülikooli lõppu. Tookord sai lausa kaks aastat võetud, et kontrollida, kas maakera on ikka ümmargune. Noorus on lahe aeg rändamiseks seetõttu, et pole veel suuremaid kohustusi ja muresid ning tundub, et kogu elu on alles ees.

Seekordne pikem kodumaalt eemalviibimine päris rändamiseks ei kvalifitseeru, kuna enamus aega oli väikelapse emme elu nagu seesugune elu ikka. Kuid põnevust ja rõõmu oli kuhjaga. Koduigatsust ka ei tulnud selle aja jooksul peale. Pigem oli põhjust pisardada siis, kui sain aru, et ongi aeg lahkuda.

Vahvat ja päikeselist suve kõigile, kes mu tegemistele läbi selle blogi kaasa elasid :)!

Siinkohal selle järjejutuga lõpetades,
Kallistustega,
Monika

Posted by PankuPanku 12:13 Archived in Estonia

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint